Přenos IP po optice Wi-Tek

Filtrování
Podrobné hledáníCena
Výrobce
(3)
(1)
Zobrazit vybrané
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
Výpis je omezen filtrem
3 produkty
WI-PS302GF-I
Kód:WI-PS302GF-I

WI-PS302GF-I

1 490,00 Kč
Skladem > 10 ks
1GE + 1SFP Fiber HiPoE mediální konvertor; 60W
WI-SFP10LC-20KM
Kód:WI-SFP10LC-20KM

WI-SFP10LC-20KM

1 050,00 Kč
Skladem > 5 ks
Sada SFP modulů; single mode; 1310nm/1550nm; SimplexLC; 20km; pár
WI-SFP30
Kód:WI-SFP30

WI-SFP30

649,00 Kč
Skladem 2 ks
Gb metalický modul do SFP slotu; RJ-45; 100m

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies

ESCAD Trade s.r.o.

U Továren 770/1b

Praha 10 Hostivař

Tel: 271 745 458

obchod@escadtrade.cz