Přenos IP signálu

Filtrování
Podrobné hledáníCena
Výrobce
(21)
(6)
(14)
(3)
(13)
(2)
Zobrazit vybrané
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
61 produktů
DS-3E0505D-E
Kód:DS-3E0505D-E

DS-3E0505D-E

Cena po přihlášení
switch 5x 10/100/1000Mbit; bez PoE
DS-3E0508D-E
Kód:DS-3E0508D-E

DS-3E0508D-E

Cena po přihlášení
switch 8x 10/100/1000Mbit; bez PoE
WI-SG105
Kód:WI-SG105

WI-SG105

Cena po přihlášení
5x Gigabit Steel Case Desktop Ethernet switch
WI-SG108
Kód:WI-SG108

WI-SG108

Cena po přihlášení
8x Gigabit Steel Case Desktop Ethernet switch
WI-SG116D
Kód:WI-SG116D

WI-SG116D

Cena po přihlášení
16x Gigabit Desktop Ethernet switch
DS-3WF02C-5AC/O
Kód:DS-3WF02C-5AC/O

DS-3WF02C-5AC/O

Cena po přihlášení
Venkovní bezdrátové pojítko; 5km dosah; 5GHz; 300Mbps
DS-3WF0AC-2NT
Kód:DS-3WF0AC-2NT

DS-3WF0AC-2NT

Cena po přihlášení
Sada výtahového bezdrátového pojítka; propustnost 300Mbps; dosah 100m
SmartTry Wi-Tek KIT
Kód:SmartTry Wi-Tek KIT

SmartTry Wi-Tek KIT

Cena po přihlášení
KIT venkovního switche, bezdrátového pojítka a PoE konvertoru
TL-WA860RE
Kód:TL-WA860RE

TL-WA860RE

890,00 Kč
Ext. sklad
WIFI extender 300Mbit/s s průchozí el. zásuvkou 230V
WF2419
Kód:WF2419

WF2419

890,00 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Bezdrátovový WiFi router, 4x LAN port, 1x WAN port, WiFi 300Mbps
WI-AP717MP
Kód:WI-AP717MP

WI-AP717MP

Cena po přihlášení
Cloud Mesh AP; 802.11ac; 2,4/5,8GHz; 2x PoE out
WI-AP718M
Kód:WI-AP718M

WI-AP718M

Cena po přihlášení
Venkovní Cloud Mesh AP; 802.11ac; 2,4/5,8GHz; IP65
WI-CPE111-KIT V2
Kód:WI-CPE111-KIT V2

WI-CPE111-KIT V2

Cena po přihlášení
Sada bezdrátového pojítka 2,4GHz; 2km; 300Mbps; 24V passive PoE napájení
WI-CPE513P V3
Kód:WI-CPE513P V3

WI-CPE513P V3

Cena po přihlášení
Bezdrátový vysílač/přijímač 5,8GHz; 5km; 300Mbps; PoE napájení
WI-CPE517
Kód:WI-CPE517

WI-CPE517

Cena po přihlášení
5,8Ghz Sector Antenna 300Mbps; 5km Outdoor Wireless CPE; 2x 100M out
WI-CPE521
Kód:WI-CPE521

WI-CPE521

Cena po přihlášení
5,8GHz OMNI Antenna 300Mbps; 2km outdoor wireless CPE
WIFI-DRZAKNSU
Kód:WIFI-DRZAKNSU

WIFI-DRZAKNSU

260,00 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Univerzální držák na stěnu nebo sloup k WIFI NSU a TP-Link
WIFI-HOLDER
Kód:WIFI-HOLDER

WIFI-HOLDER

280,00 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Venkovní držák antény s křížem
TL-PA7017 KIT
Kód:TL-PA7017 KIT

TL-PA7017 KIT

1 390,00 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Powerline KIT pro přenos Ethernetu po el. rozvodu, až 300m, 1000Mbps
FOP-SCSC-D-1-625
Kód:FOP-SCSC-D-1-625

FOP-SCSC-D-1-625

127,00 Kč
Skladem 1 ks
Patch kabel, optický, SC-SC, PC, 62,5/125, duplex, 1m
WI-PS302GF-I
Kód:WI-PS302GF-I

WI-PS302GF-I

Cena po přihlášení
1GE + 1SFP Fiber HiPoE mediální konvertor; 60W
WI-SFP10LC-20KM
Kód:WI-SFP10LC-20KM

WI-SFP10LC-20KM

Cena po přihlášení
Sada SFP modulů; single mode; 1310nm/1550nm; SimplexLC; 20km; pár
WI-SFP30
Kód:WI-SFP30

WI-SFP30

Cena po přihlášení
Gb metalický modul do SFP slotu; RJ-45; 100m
DS-1H05-R
Kód:DS-1H05-R

DS-1H05-R

Cena po přihlášení
AKTIVNÍ 1 kanálový přijímač IP VIDEA z koax. kabelu
DS-1H05-T
Kód:DS-1H05-T

DS-1H05-T

Cena po přihlášení
AKTIVNÍ 1 kanálový vysílač IP VIDEA z UTP na koax. kabel
EOC11
Kód:EOC11

EOC11

2 100,00 Kč
Skladem 3 ks
Konvertor, LAN přes koax, 100Mbps, dosah až 2km, DC 6-36V, pár zařízení (přijímač a vysílač)
UF31-554AE
Kód:UF31-554AE

UF31-554AE

15 813,00 Kč
Skladem 1 ks
5G modem / dongle, podpora 5G/GPS, 1x SIM, Ethernet 1Gbps, USB3.0, malé rozměry
UF51-501EU
Kód:UF51-501EU

UF51-501EU

18 688,00 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Průmyslový vysokorychlostní 5G PCE router, WIFI, GPS, POE
UR32-L04EU
Kód:UR32-L04EU

UR32-L04EU

5 565,00 Kč
Skladem 5 ks
Průmyslový vysokorychlostní 4G/3G router
UR32-L04EU-G
Kód:UR32-L04EU-G

UR32-L04EU-G

5 935,00 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Průmyslový vysokorychlostní 4G/3G router, GPS

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies

ESCAD Trade s.r.o.

U Továren 770/1b

Praha 10 Hostivař

Tel: 271 745 458

obchod@escadtrade.cz