Videoprezentace technologií MILESIGHT

Technologie IP kamer a NVR rekordérů Milesight


Video analytické detekční funkce s algoritmy umělé inteligence (AI)

Video analytika Milesight nové generace (AI) se vyznačuje vysokou přesností, které se dosahuje využitím předem vyškoleného modelu strojového učení ("Deep Learning"). Kamery Milesight tak mohou inteligentně filtrovat objekty v obraze a zaměřit se na detekci osob a vozidel a využívat různá pravidla pro detekci událostí (detekce obličeje, počítání osob, podezřelý pohyb v zóně atd.).


Vysoce přesné video analytické VCA funkce Milesight s algoritmy umělé inteligence (AI)


Detekce obličeje a detekce ochranné roušky

Funkce detekuje v reálném čase lidské tváře v obraze, vč. atributů, zvyšuje přesnost ostatních videoanalytických funkcí a efektivitu monitorování, detekované obličeje lze také zaznamenávat.


Počítání osob s video managmentem a správou vstupu do vymezeného prostoru

Pomocí AI algoritmů dosahuje funkce Počítání osob v reálném čase vysoké přesnosti, poskytuje statistické údaje pro další analýzu, a pomáhá ostraze zvýšit provozní efektivitu.


Snímání tepelných map – Heat Map

Panoramatické a Fisheye IP kamery Milesight umožňují tzv. snímání tepelných map v obraze, které znázorňují četnost výskytu osob a jejich pohybu pomocí barevných polí a trajektorií v obraze. Modely poskytují přesné a přehledné statistické výsledky v různých formátech, použitelné např. pro marketingové účely a jiné analytické nástroje pohybu v prostoru.


Detekce pracovních přileb

Detekce pracovních ochranných přileb pro online dohled nad dodržováním bezpečnostních předpisů na pracovišti


Inteligentní IR přísvit Smart IR

Technologie inteligentního přísvitu Milesight Smart IR výborně zvládá rovnoměrné osvětlení blízkých i vzdálených objektů různých snímaných scén. Technologie Smart IR využívá kombinaci infračervených LED diod s úzkým a širokým paprskem, což zajištuje větší dosah přísvitu než tomu bylo u starších technologií. Adaptivní regulace intenzity IR přísvitu optimalizuje dosvit při různých světelných podmínkách s různými zornými úhly, což garantuje vysokou kvalitu obrazu bez přesvětlených nebo tmavých míst.


Široký dynamický rozsah Super WDR

WDR technologie Milesight s CMOS Stralight umožňuje snímat jemné detaily s věrnou reprodukcí barev dokonce i u scén s extrémním protisvětlem a s vysokým kontrastem. Poměr úrovní signálů odpovídajících nejsvětlejším a nejtmavějším částem obrazu dosahuje hodnoty až 140dB.


Technologie Deblur pro zajištění ostrého obrazu

Technologie Deblur zajišťuje, aby nebyl obraz rozmazaný.


Technologie Defog pro potlačení zamlženého obrazu

Technologie Defog potlačuje mlhu v obraze, aby byl obraz rozpoznatelný i za nepříznivých světlených podmínek.


Doplňkové přídavné bílé LED světlo pro LPR kamery MILESIGHT


Doplňkové přídavné IR světlo pro LPR kamery MILESIGHT


Inteligentní vyhledávání v záznamech Smart Search

Milesight NVR rekordéry podporují funkci Smart Search, která slouží pro rychlé vyhledání záznamu podle požadovaných kritérií ve vymezené oblasti obrazu. Inteligentní vyhledávání najde v záznamech pouze ty pohyby, které byly zachyceny ve vymezené oblasti. Oblast není nutné vymezovat předem. Až při přehrávání označíte oblast a časové rozmezí, kde k hledanému incidentu došlo.


Simultánní přehrávání více kamer v děleném obraze

NVR rekordéry Milesight umožňují současně přehrávat zvolené kamery v děleném obraze.


Automatická obnova dat z IP kamery při poruše sítě

NVR rekordéry Milesight podporují funkci automatického obnovení dat z připojené IP kamery. Při přerušení síťového připojení mezi kamerou a rekordérem nahrává kamera na lokální paměťovou SD kartu. Po odstranění závady se pořízený záznam automaticky stáhne z IP kamery na NVR rekordér.


Síťové zálohování provozu NVR Milesight s N+1 Hot Spare architekturou

NVR rekordéry Milesight jsou konfigurovatelné s architekturou N+1 Hot Spare jako N rekordérů provozních (Master) s jedním záložním rekordérem (Slave). Při výpadku sítě přebírá záložní rekordér funkci Master rekordéru, který je momentálně v poruše. Po odstranění závady se záznam automaticky přesune zpět na původní NVR rekordér, který byl v poruše.


Další videoprezentace a videoukázky Milesight naleznete na:

https://www.youtube.com/user/MilesightMkt/


ZPĚT

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies

ESCAD Trade s.r.o.

U Továren 770/1b

Praha 10 Hostivař

Tel: 271 745 458

obchod@escadtrade.cz