CAMIBOX-S1 -n-n

-n-n retranslační jednotka pro 1 příchozí směr, 802.11n/n
CAMIBOX-S1 -n-n
CAMIBOX-S1 -n-n
CAMIBOX-S1 -n-n
CAMIBOX-S1 -n-n
CAMIBOX-S1 -n-n
+ recyklační poplatek elektro 1,50 Kč bez DPH
Cena na dotaz
Dostupnost: Na dotaz
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódCAMIBOX-S1 -N-NVýrobceCAMIBOXZáruka24 měsíců

Vlastnosti

 • retranslační jednotka pro 1 příchozí směr
 • přenos dle standardu 802.11n/n
 • frekvenční pásmo 5.1-5.8GHz
 • integrovaná anténa 19dBi + 1x externí anténa (součástí dodávky)
 • LAN porty pro přímé připojení 3 IP kamer
 • stupeň krytí IP67
 • napájení PoE (injektor v ceně)
 • úchyt na stožár (o22-66mm) součástí dodávky
 • vyrobeno v ČR, CE certifikováno

 

CAMIBOX® je profesionální stavebnicový systém pro bezdrátový přenos obrazu a dalších dat z IP CCTV kamer v bezlicenčním pásmu 5GHz. Pojítka Camibox jsou určena pro provoz ve venkovním prostředí.
Systém dokáže přenést data z mnoha IP kamer do jediného záznamového zařízení v malých ale i rozlehlých a prostorově členitých firemních areálech. Pro jeho variabilnost a snadnou rozšířitelnost je s oblibou používán i pro městské kamerové systémy.
Instalace nevyžaduje znalosti z oblasti přenosů dat v LAN sítích. Celý systém je dodáván na základě stručného zadání zcela nakonfigurovaný a podle přiloženého plánu stačí jeho části pouze upevnit na místo a připojit IP kamery. Zaměření jednotlivých bezdrátových spojů usnadňuje akustická signalizace kvality signálu.

Modulární systém CAMIBOX obsahuje tři základní stavební prvky:

 • Řídící jednotka "M" umístěná na budovu se záznamovým zařízením
 • Klientské jednotky "C", do kterých se připojují kamery
 • Retranslační jednotky "S" pro spoje bez přímé viditelnosti

 

Retranslační jednotky „S“ (Slave) slouží jako slučovače několika příchozích směrů do jednoho spojení směrem k jednotce „M“. Příchozí směry mohou být spojením od jiných jednotek „S“ případně od jednotek „C“. Jednotka může také sloužit pouze jako přesměrování jediného příchozího spoje v případě, že není možné zajistit přímé spojení mezi sousedními jednotkami, například spojení za roh budovy.
Jednotek „S“ může být v systému více. Jejich počet se většinou odvíjí od provozních podmínek a velikosti zakázky. Záleží na celkovém počtu kamer v systému a členitosti terénu. Jednotky Slave je možné řetězit i za sebe.
Kromě hlavní funkce této jednotky, tedy bezdrátové komunikace se všemi přímo sousedícími jednotkami, umožňuje také přímé zapojení IP zařízení (například kamer, video konvertorů nebo záznamového zařízení) pomocí vstupů Ethernet (LAN).
Počet příchozích bezdrátových směrů je odlišný u každé verze jednotky. Každá jednotka „S“ má jedno bezdrátové rozhraní (WLAN1) nastaveno na spojení na jednotku „M“, v rozsáhlejších sítích to může být i na jinou jednotku „S“. Číslice v označení typu jednotky „S“ informuje, z kolika bezdrátových směrů dokáže přijímat. Nižší verze jednotek „S“ (provedení „Compact“) obsahují integrovanou základní anténu, vyšší verze (provedení „Metal“) žádnou integrovanou anténu neobsahují. Tyto rozdíly jsou uvedeny v jednotlivých produktových listech.

 

VýrobceCAMIBOX
PopisKe staženíTechnické parametry

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies

ESCAD Trade s.r.o.

U Továren 770/1b

Praha 10 Hostivař

Tel: 271 745 458

obchod@escadtrade.cz