CAMIBOX-C5

Klientská bezdrátová jednotka pro připojení 5 kamer
CAMIBOX-C5
CAMIBOX-C5
CAMIBOX-C5
CAMIBOX-C5
+ recyklační poplatek elektro 1,50 Kč bez DPH
Cena na dotaz
Dostupnost: Na dotaz
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódCAMIBOX-C5VýrobceCAMIBOXZáruka24 měsíců

Vlastnosti

 • klientská bezdrátová jednotka pro připojení 5 kamer
 • přenos dle standardu 802.11n (datový tok max. 90Mbps (UDP) / 60Mbps (TCP))
 • frekvenční pásmo 5.1-5.8GHz
 • integrovaná anténa 19dBi
 • stupeň krytí IP67
 • napájení PoE (injektor v ceně)
 • úchyt na stožár (o22-66mm) součástí dodávky
 • vyrobeno v ČR, CE certifikováno

 

CAMIBOX® je profesionální stavebnicový systém pro bezdrátový přenos obrazu a dalších dat z IP CCTV kamer v bezlicenčním pásmu 5GHz. Pojítka Camibox jsou určena pro provoz ve venkovním prostředí.
Systém dokáže přenést data z mnoha IP kamer do jediného záznamového zařízení v malých ale i rozlehlých a prostorově členitých firemních areálech. Pro jeho variabilnost a snadnou rozšířitelnost je s oblibou používán i pro městské kamerové systémy.
Instalace nevyžaduje znalosti z oblasti přenosů dat v LAN sítích. Celý systém je dodáván na základě stručného zadání zcela nakonfigurovaný a podle přiloženého plánu stačí jeho části pouze upevnit na místo a připojit IP kamery. Zaměření jednotlivých bezdrátových spojů usnadňuje akustická signalizace kvality signálu.

Modulární systém CAMIBOX obsahuje tři základní stavební prvky:

 • Řídící jednotka "M" umístěná na budovu se záznamovým zařízením
 • Klientské jednotky "C", do kterých se připojují kamery
 • Retranslační jednotky "S" pro spoje bez přímé viditelnosti

 

Vstupní jednotky „C“ (Client) jsou používány na koncových bodech sítě. Jednotky „C“ slouží jako vstupní rozhraní od IP zařízení pomocí Ethernet (LAN) rozhraní, což mohou být jakákoliv zařízení s výstupem Ethernet, jako jsou například IP kamery nebo video konvertory.
Číslice v označení typu jednotky informuje, kolik má jednotka „C“ vstupů LAN, tedy kolik IP zařízení je možné do jednotky zapojit.
Jednotky mají jediné bezdrátové rozhraní. Pokud podmínky dovolují, je bezdrátový spoj nasměrován přímo proti jednotce „M“. V rozlehlejších systémech, kde není přímá viditelnost, je možné mezi jednotky „C“ a „M“ začlenit jednotku „S“.
Pokud je vzdálenost k protější straně bezdrátového spojení větší, je k jednotce „C“ dodána přídavná anténa, která se k jednotce připojuje koaxiálním kabelem. V jakých případech je nutné na místo základní verze integrované antény nutné použít anténu ziskovější, tedy větší, je uvedeno v technickém listu přídavných antén.


 

VýrobceCAMIBOX
PopisKe staženíTechnické parametry

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies

ESCAD Trade s.r.o.

U Továren 770/1b

Praha 10 Hostivař

Tel: 271 745 458

obchod@escadtrade.cz