MotionProtect Curtain je vnitřní bezdrátový detektor pohybu se záclonovou detekční charakteristikou. Zařízení je ideální k zastřežení prosklených stěn, průchodů nebo garážových vrat. Dalším příkladem uplatnění může být ochrana exponátů v galerii nebo muzeu. Při správné instalaci bude zařízení ignorovat pohyb domácích zvířat – nejedná se však o PET imunitu.
V aplikaci Ajax snadno nastavíte časové zpoždění při vstupu/odchodu, úroveň citlivosti, nebo ověříte stav baterie a signálu.
Klíčové vlastnosti detektoru MotionProtect Curtain:
Český manuál
| Rozměry zařízení (š x v x h) | 44 x 134 x 36 mm |
| Napájení | CR123A 3 V DC |
| Montáž | vnitřní prostředí |
| Instalační výška | 2,4 m |
| Upevnění | držák SmartBracket |
| Barva | bílá |
| Teplota provozní | -10 - +40 °C |
| Komunikační frekvence zařízení | 868 MHz |
| Dosah ve volném prostoru | 1700 m |
| Detekční element | 2x PIR senzor |
| Detekční úhel | 6 horizontálně / 90 vertikálně ° |
| Citlivost detekce | nastavitelná (3 úrovně) |
| Typ čočky | záclona |
| Dosah | 15 m |
| Sabotážní kontakt | Ano |
| Antimasking | Ne |
| Ignorování pohybu zvířat | Ne |
| Teplotní senzor | Ano |
| Kompatibilita | Hub, Hub Plus, Hub 2, Hub 2 Plus, ReX |
| Stupeň zabezpečení | 2 |
| Třída prostředí | 4 |
| Stupeň krytí | IP54 |
| Barva | Bílá |
| Datová komunikace | Bezdrát |
| Dosah | <15m |
| Technologie | PIR |
| Úhel detekce | <30° |
| Výrobce | Ajax systems |
Výrobky nabízené v našem e-shopu splňují požadavky Nařízení EU o obecné bezpečnosti výrobků (GPSR, nařízení (EU) 2023/988) a požadované bezpečnostní informace jsou uvedeny v návodu u výrobku.
viz také plnění zákonných povinnostíESCAD Trade s.r.o.
U Továren 770/1b
Praha 10 Hostivař
Tel: 271 745 458
Hodnocení od našich zákazníků: