DoorProtect je vnitřní bezdrátový detektor otevření. Své využití najde především při zastřežení oken a dveří všech typů a provedení. Zařízení se skládá ze dvou modulů – detektoru a magnetu. Bezdrátová technologie Jeweller umožňuje komunikaci s Ajax Hubem až na vzdálenost 1200 m v otevřeném prostoru nebo přes několik podlaží výškové budovy.
Klíčové vlastnosti detektoru DoorProtect:
Český manuál
| Montáž | vnitřní prostředí |
| Upevnění | držák SmartBracket |
| Max. pracovní vzdálenost | 20 mm |
| Barva | černá |
| Teplota provozní | -10 - +40 °C |
| Sabotážní kontakt | Ano |
| Bezpečnostní třída | 2 |
| Napájení | CR123A 3 V DC |
| Komunikační frekvence zařízení | 868 MHz |
| Dosah ve volném prostoru | 1200 m |
| Kompatibilita | Hub, Hub Plus, Hub 2, Hub 2 Plus, ReX |
| Rozměry zařízení (š x v x h) | 20 x 90 x 10 mm |
| Výrobce | Ajax systems |
Výrobky nabízené v našem e-shopu splňují požadavky Nařízení EU o obecné bezpečnosti výrobků (GPSR, nařízení (EU) 2023/988) a požadované bezpečnostní informace jsou uvedeny v návodu u výrobku.
viz také plnění zákonných povinnostíESCAD Trade s.r.o.
U Továren 770/1b
Praha 10 Hostivař
Tel: 271 745 458
Hodnocení od našich zákazníků: