Ajax Curtain Outdoor je bezdrátový venkovní detektor pohybu se záclonovou detekční charakteristikou. Dva PIR senzory a jeden MW senzor zaručují efektivní detekční zónu v rozsahu 8-12 metrů. Účinně tak zastřežíte dveře, okna, zádveří a další otvory uvnitř i na vnějším plášti objektu. Přístroj disponuje ochranou proti blokování (antimasking) a při správném nastavení a instalaci ignoruje pohyb zvířat.
Klíčové vlastnosti Curtain Outdoor:

Anglický manuál
| Rozměry zařízení (š x v x h) | 60 x 141 x 72 mm |
| Napájení | 2x baterie CR123A |
| Montáž | venkovní / vnitřní prostředí |
| Instalační výška | 2,4 m |
| Upevnění | držák SmartBracket |
| Barva | bílá |
| Teplota provozní | -25 - +60 °C |
| Komunikační frekvence zařízení | 868 MHz |
| Dosah ve volném prostoru | 1700 m |
| Detekční element | 2x PIR + MW senzor |
| Detekční úhel | 8 horizontálně, 85° vertikálně ° |
| Citlivost detekce | nastavitelná (3 úrovně) |
| Typ čočky | záclona |
| Dosah | 12 m |
| Sabotážní kontakt | Ano |
| Antimasking | Ano |
| Ignorování pohybu zvířat | do výšky 100 cm |
| Teplotní senzor | Ano |
| Kompatibilita | Hub 2, Hub 2 Plus; Hub Hybrid |
| Stupeň zabezpečení | 2 |
| Třída prostředí | 4 |
| Stupeň krytí | IP55 |
| Barva | Bílá |
| Datová komunikace | Bezdrát |
| Dosah | <12m |
| Technologie | PIR+MW |
| Úhel detekce | <90° |
| Výrobce | Ajax systems |
Výrobky nabízené v našem e-shopu splňují požadavky Nařízení EU o obecné bezpečnosti výrobků (GPSR, nařízení (EU) 2023/988) a požadované bezpečnostní informace jsou uvedeny v návodu u výrobku.
viz také plnění zákonných povinnostíESCAD Trade s.r.o.
U Továren 770/1b
Praha 10 Hostivař
Tel: 271 745 458
Hodnocení od našich zákazníků: