MotionCam Outdoor HighMount (PhOD) je bezdrátový detektor pohybu určen pro odlehlá místa (horský chaty, stavební areály), sklady, průmyslové komplexy, ale i kanceláře či rodinné domy. Zařízení lze instalovat ve výškách od 2 do 4 m, což poskytuje rozsáhlé pokrytí oblasti bez slepých zón.
Díky zabudované kameře je tak snadné a rychlé vyhodnocení situace v chráněném objektu. Je to umožněno díky několika dostupným typům fotoverifikace:
Filtr falešných poplachů rozlišuje rušivé faktory, jako jsou kymácející se větve stromů nebo tepelné toky.
Kovový otočný držák umožňuje flexibilní nastavení úhlu pohledu.
/Key%20features%20-%20EN%20-%20Ajax%20MotionCam%20Outdoor%20HighMount%20(PhOD)%20Jeweller.jpg?w=222)
| Rozměry zařízení (š x v x h) | 137 x 224 x 98 mm |
| Napájení | 6x baterie CR123 |
| Montáž | venkovní / vnitřní prostředí |
| Instalační výška | 4 m |
| Upevnění | držák SmartBracket |
| Barva | bílá |
| Teplota provozní | -25 - +60 °C |
| Komunikační frekvence zařízení | 868 MHz |
| Dosah ve volném prostoru | 1700 m |
| Detekční element | PIR senzor, MW senzor, světlocitlivý snímač |
| Detekční úhel | 115° horizontálně, 85° vertikálně ° |
| Citlivost detekce | nastavitelná (3 úrovně) |
| Typ čočky | vějíř |
| Dosah | 15 m |
| Rozlišení | 640 x 480 px |
| IR přísvit | Ano |
| Sabotážní kontakt | Ano |
| Antimasking | Ano |
| Ignorování pohybu zvířat | do výšky 80 cm |
| Teplotní senzor | Ano |
| Kompatibilita | Hub 2, Hub 2 Plus; Hub Hybrid |
| Stupeň zabezpečení | 2 |
| Třída prostředí | 4 |
| Stupeň krytí | IP55 |
| Barva | Bílá |
| Datová komunikace | Bezdrát |
| Dosah | <15m |
| Technologie | PIR+MW |
| Úhel detekce | 90° |
| Výrobce | Ajax systems |
Výrobky nabízené v našem e-shopu splňují požadavky Nařízení EU o obecné bezpečnosti výrobků (GPSR, nařízení (EU) 2023/988) a požadované bezpečnostní informace jsou uvedeny v návodu u výrobku.
viz také plnění zákonných povinnostíESCAD Trade s.r.o.
U Továren 770/1b
Praha 10 Hostivař
Tel: 271 745 458
Hodnocení od našich zákazníků: