MotionCam Outdoor PhOD je venkovní bezdrátový detektor pohybu s fotoverifikací poplachu. Snímky jsou fotoaparátem pořizovány automaticky v případě narušení střežené zóny, nebo na vyžádání uživatele prostřednictvím aplikace. Z předinstalovaných baterií je přístroj schopen provozu až po dobu 3 let, detekuje pohyb na vzdálenost 15 metrů, ignoruje pohyb domácích zvířat a má ochranu proti maskování.
%20WH%208.jpg?w=1920)
Klíčové vlastnosti detektoru MotionCam Outdoor PhOD:
Český manuál
| Rozměry zařízení (š x v x h) | 108 x 206 x 93 mm |
| Napájení | 4x baterie CR123 3 V DC |
| Montáž | venkovní / vnitřní prostředí |
| Instalační výška | 1,3 m |
| Upevnění | držák SmartBracket |
| Barva | bílá |
| Teplota provozní | -25 - +60 °C |
| Komunikační frekvence zařízení | 868 MHz |
| Dosah ve volném prostoru | 1700 m |
| Detekční element | PIR senzor, světlocitlivý snímač |
| Detekční úhel | 90 horizontálně ° |
| Citlivost detekce | nastavitelná (3 úrovně) |
| Typ čočky | vějíř |
| Dosah | 15 m |
| Úhel záběru kamery | 105 horizontálně / 50 vertikálně ° |
| Rozlišení | 640 x 352 px |
| IR přísvit | Ano |
| Sabotážní kontakt | Ano |
| Antimasking | Ano |
| Ignorování pohybu zvířat | do výšky 80 cm |
| Teplotní senzor | Ano |
| Kompatibilita | Hub 2, Hub 2 Plus |
| Stupeň zabezpečení | 2 |
| Třída prostředí | 4 |
| Stupeň krytí | IP55 |
| Barva | Bílá |
| Datová komunikace | Bezdrát |
| Dosah | <15m |
| Technologie | PIR |
| Úhel detekce | 90° |
| Výrobce | Ajax systems |
Výrobky nabízené v našem e-shopu splňují požadavky Nařízení EU o obecné bezpečnosti výrobků (GPSR, nařízení (EU) 2023/988) a požadované bezpečnostní informace jsou uvedeny v návodu u výrobku.
viz také plnění zákonných povinnostíESCAD Trade s.r.o.
U Továren 770/1b
Praha 10 Hostivař
Tel: 271 745 458
Hodnocení od našich zákazníků: