MotionProtect Outdoor je bezdrátový detektor pohybu s dvojicí PIR senzorů. Detekční vzdálenost je v rozpětí 3–15 metrů. Díky chytré analýze signálů přístroj spolehlivě detekuje narušení ve střeženém prostoru a zároveň ignoruje pohyb domácích zvířat, rostlin a dalších příčin falešných poplachů. Zařízení je určeno pro venkovní provoz a je napájeno ze dvou předinstalovaných baterií CR123A s výdrží až 5 let.
V aplikaci Ajax snadno nastavíte časové zpoždění při vstupu/odchodu, úroveň citlivosti, nebo ověříte stav baterie a signálu.

Klíčové vlastnosti detektoru MotionProtect Outdoor:
Český manuál
| Rozměry zařízení (š x v x h) | 70 x 184 x 65 mm |
| Napájení | 2x baterie CR123A 3 V DC |
| Montáž | venkovní / vnitřní prostředí |
| Instalační výška | 1,3 m |
| Upevnění | držák SmartBracket |
| Barva | bílá |
| Teplota provozní | -25 - +60 °C |
| Komunikační frekvence zařízení | 868 MHz |
| Dosah ve volném prostoru | 1700 m |
| Detekční element | 2x PIR senzor |
| Detekční úhel | 90 horizontálně ° |
| Citlivost detekce | nastavitelná (3 úrovně) kg |
| Typ čočky | vějíř |
| Dosah | 15 m |
| Sabotážní kontakt | Ano |
| Antimasking | Ano |
| Ignorování pohybu zvířat | do výšky 80 cm |
| Teplotní senzor | Ano |
| Kompatibilita | Hub, Hub Plus, Hub 2, Hub 2 Plus, ReX |
| Stupeň zabezpečení | 2 |
| Třída prostředí | 4 |
| Stupeň krytí | IP55 |
| Barva | Bílá |
| Datová komunikace | Bezdrát |
| Dosah | <15m |
| Technologie | PIR |
| Úhel detekce | 90° |
| Výrobce | Ajax systems |
Výrobky nabízené v našem e-shopu splňují požadavky Nařízení EU o obecné bezpečnosti výrobků (GPSR, nařízení (EU) 2023/988) a požadované bezpečnostní informace jsou uvedeny v návodu u výrobku.
viz také plnění zákonných povinnostíESCAD Trade s.r.o.
U Továren 770/1b
Praha 10 Hostivař
Tel: 271 745 458
Hodnocení od našich zákazníků: