DualCurtain Outdoor je bezdrátový obousměrný venkovní detektor pohybu se záclonovou detekční charakteristikou. Dva PIR senzory na každé straně zaručují efektivní detekční zónu v rozsahu 30 metrů. Účinně tak zastřežíte dveře, okna, zádveří a další otvory uvnitř i na vnějším plášti objektu.
Přístroj disponuje ochranou proti blokování (antimasking) a při správném nastavení a instalaci ignoruje pohyb domácích zvířat – PET imunita.

Klíčové vlastnosti detektoru DualCurtain Outdoor:
Český manuál
| Rozměry zařízení (š x v x h) | 123 x 174 x 88 mm |
| Napájení | 2x baterie CR123A, 3 V DC |
| Montáž | venkovní / vnitřní prostředí |
| Instalační výška | 1,3 m |
| Upevnění | držák SmartBracket |
| Barva | bílá |
| Teplota provozní | -25 - +60 °C |
| Komunikační frekvence zařízení | 868 MHz |
| Dosah ve volném prostoru | 1700 m |
| Detekční element | 2x2 PIR senzor |
| Detekční úhel | 4.5 horizontálně ° |
| Citlivost detekce | nastavitelná (3 úrovně) |
| Typ čočky | záclona |
| Dosah | 30 m |
| Sabotážní kontakt | Ano |
| Antimasking | Ano |
| Ignorování pohybu zvířat | do výšky 80 cm |
| Teplotní senzor | Ano |
| Kompatibilita | Hub Plus, Hub 2, Hub 2 Plus, ReX |
| Stupeň zabezpečení | 2 |
| Třída prostředí | 4 |
| Stupeň krytí | IP54 |
| Barva | Bílá |
| Datová komunikace | Bezdrát |
| Dosah | <30m |
| Technologie | PIR |
| Úhel detekce | <30° |
| Výrobce | Ajax systems |
Výrobky nabízené v našem e-shopu splňují požadavky Nařízení EU o obecné bezpečnosti výrobků (GPSR, nařízení (EU) 2023/988) a požadované bezpečnostní informace jsou uvedeny v návodu u výrobku.
viz také plnění zákonných povinnostíESCAD Trade s.r.o.
U Továren 770/1b
Praha 10 Hostivař
Tel: 271 745 458
Hodnocení od našich zákazníků: