ADR-SCS2SCS-MM

Spojka, optická, SC-SC, simplex, multimode
ADR-SCS2SCS-MM
8,00 Kč bez DPH 9,68 Kč s DPH
Skladem > 50 ks
Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:pozítří
KódADR-SCS2SCS-MMPNNETXTE1271VýrobceXTENDLANZáruka806 dnůEAN8592457155409
XtendLan ADR-SCS2SCS-MM

Adaptér SC pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro SC/LC konektory. Vhodné pro multimode vlákna.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: multimode

Technologie sítě: simplex

Konektory: SC (F)/SC (F)

Použití: průchodka do optických van, spojka optických kabelů

VýrobceXTENDLAN
PopisTechnické parametry

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies

ESCAD Trade s.r.o.

U Továren 770/1b

Praha 10 Hostivař

Tel: 271 745 458

obchod@escadtrade.cz