ADR-SCD2SCD-MM

Spojka, optická, SC-SC, duplex, multimode
ADR-SCD2SCD-MM
13,00 Kč bez DPH 15,73 Kč s DPH
Skladem > 20 ks
Osobně v prodejně:úterý 28.5Přepravní společností:středa 29.5
KódADR-SCD2SCD-MMPNNETXTE1279VýrobceXTENDLANZáruka806 dnůEAN8592457138860
XtendLan ADR-SCD2SCD-MM

Adaptér SC pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro SC konektory. Vhodné pro multimode vlákna.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: multimode

Technologie sítě: duplex

Konektory: 2 x SC (F)/2 x SC (F)

Použití: průchodka do optických van, spojka optických kabelů

VýrobceXTENDLAN
PopisTechnické parametry

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies

ESCAD Trade s.r.o.

U Továren 770/1b

Praha 10 Hostivař

Tel: 271 745 458

obchod@escadtrade.cz