ADR-LC4LC-MM-OM4

Spojka, optická, LC-LC, quad, multimode
ADR-LC4LC-MM-OM4
36,00 Kč bez DPH 43,56 Kč s DPH
Skladem > 30 ks
Osobně v prodejně:pozítříPřepravní společností:středa 17.7
KódADR-LC4LC-MM-OM4PNNETXTE3123VýrobceXTENDLANZáruka806 dnůEAN8592457151401
XtendLan ADR-LC4LC-MM-OM4

Adaptér LC pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro duplexní SC konektory. Vhodné pro single mode i multimode vlákna, avšak pro orientaci obsluhy je fialová barva určena pro multimode konektory s vlákny OM4.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: multimode

Technologie sítě: quad

Konektory: 4 x LC (F)/4 x LC (F)

Použití: průchodka do optických van, spojka optických kabelů

VýrobceXTENDLAN
PopisTechnické parametry

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies

ESCAD Trade s.r.o.

U Továren 770/1b

Praha 10 Hostivař

Tel: 271 745 458

obchod@escadtrade.cz