ADR-LC2LC-SM-APC

Spojka, optická, LC-LC, duplex, singlemode
ADR-LC2LC-SM-APC
26,00 Kč bez DPH 31,46 Kč s DPH
Skladem > 100 ks
Osobně v prodejně:pozítříPřepravní společností:středa 19.6
KódADR-LC2LC-SM-APCPNNETXTE1399VýrobceXTENDLANZáruka806 dnůEAN8592457137214
XtendLan ADR-LC2LC-SM-APC

Adaptér LC pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro SC konektory. Vhodné pro singlemode i multimode vlákna, avšak pro orientaci obsluhy je zelená barva určena pro singlemode konektory s broušením APC.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: singlemode

Provedení: duplex

Konektory: 2x LC (F)/ 2x LC (F)

Typ broušení: APC

Použití: průchodka do optických van, spojka optických kabelů

VýrobceXTENDLAN
PopisTechnické parametry

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies

ESCAD Trade s.r.o.

U Továren 770/1b

Praha 10 Hostivař

Tel: 271 745 458

obchod@escadtrade.cz