ADR-LC2LC-SM

Spojka, optická, LC-LC, duplex, singlemode
ADR-LC2LC-SM
20,50 Kč bez DPH 24,81 Kč s DPH
Skladem > 1000 ks
Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:pozítří
KódADR-LC2LC-SMPNNETXTE1090VýrobceXTENDLANZáruka806 dnůEAN8592457137252
XtendLan ADR-LC2LC-SM

Adaptér LC pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro SC konektory. Vhodné pro single mode i multimode vlákna, avšak pro orientaci obsluhy je modrá barva určena pro single mode konektory s broušením PC.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: singlemode

Technologie sítě: duplex

Konektory: 2 x LC (F)/2 x LC (F)

Použití: průchodka do optických van, spojka optických kabelů

VýrobceXTENDLAN
PopisTechnické parametry

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies

ESCAD Trade s.r.o.

U Továren 770/1b

Praha 10 Hostivař

Tel: 271 745 458

obchod@escadtrade.cz