DahuaSW-smartPSS

SmartPSS - software pro kamerové, přístupové a videovrátné systémy, CZ - ZDARMA
DahuaSW-smartPSS
1,00 Kč bez DPH 1,21 Kč s DPH
Dostupnost: Na dotaz
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódDahuaSW-smartPSSPNNETDAH1014VýrobceDAHUA TECHNOLOGYZáruka1178 dnů
Dahua smartPSS

PC desktop (Windows / Linux / MacOS) aplikace pro vyhledání, nastavení, přehrání fw, zálohu atd. - ke stažení. Pouze pro zařízení Dahua. Podporuje registraci až 256 kamer, zobrazení 64 kamer najednou. V kombinaci jsou podporovány IP kamery, NVR, DVR (analog, HD-SDI, HD-CVI).
Ruční záznam, podle detekce pohybu nebo podle denního/hodinového kalendáře, zobrazuje obrazovou E-mapu, prohledávání video záznamů, ovládání PTZ zařízení, definuje různé úrovně uživatelského přístupu.
Doporučená verze pro kamerové systémy + videovrátné + přístupové systémy je 1.16.1, dále také dostupná verze 2.0.1 v přepracovaném rozhraní, zatím však pouze pro kamerové systémy.
Aplikační řešení kamerového systému, přístupového systému a systému videovrátných dovoluje integrovat IP kamery, DVR a NVR rekordéry, přístupové čtečky, domovní videovrátné. Systém umožňuje vybudovat dohledový systém postavený na TCP/IP komunikaci po LAN síti nebo po internetu. Obsluha může sledovat děj snímaných scén, který lze nahrávat a následně lze záznamy vyhledávat podle zadaných kritérií.
Lze přepínat mezi 1/4/8/16/36/64 IP kanály s možností sledování matice kamer, jednotlivé připojené IP kamery lze přes systém i přímo spravovat. Záznamy z kamer jsou odlišeny časovým indexem nebo vloženou akcí například z detekce pohybu v obraze. Záznamy lze akumulovat nebo cyklicky přepisovat novějšími. V neposlední řadě lze ovládat PTZ kamery, v případě vyvolání poplachu se na elektronické mapě zobrazí místo s narušením prostoru.

Software lze rovněž použít pro integraci systému IP videovrátných Dahua. Z aplikace lze nahlížet na obraz dveřní stanice, odemknout, zavolat do aplikace (recepce), poslat monitorům informaci.
Dále jej lze také použít pro přístupový systém Dahua (správa přístupových prvků, přístupových pravidel atd.).

Podpora analytických funkcí vybraných kamer Dahua.

Volitelná funkce PC-NVR, která z PC vytvoří místní nahrávací zařízení pro až 32 kanálů. Aktivní PC-NVR je poté možné vzdáleně připojit do smartPSS na jiném PC nebo připojit do mobilní aplikace DMSS.
Nejedná se však o plnohodnotnou náhradu klasického NVR.

Aplikaci včetně manuálu můžete stáhnout na našem FTP.

K Dahua zařízením zdarma dodáváme také software:

  • DMSS - pro mobilní přístup užijete aplikaci DMSS; stahujte a instalujte z aplikačních systémových bází (Google Play/Apple store)
  • Config Tool - nástroj pro vyhledávání DVR po síti (musí být ve stejném IP rozsahu), umožňuje změnu IP nebo upgrade firmwaru
  • General Player -přehrávač video souborů nahraných DVR
  • General ScheduleBackup - utilita pro zálohu a přehrávání záznamů z vícero DVR připojených v síti. Možnost plánovaní stahovaní videa do PC, převod do AVI a přehrávání záznamů.

Instalační návod pro IP kamery a rekordéry (cz)

Uživatelský manuál pro software smartPSS (CZ)


VýrobceDAHUA TECHNOLOGY
PopisKe staženíTechnické parametry

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies

ESCAD Trade s.r.o.

U Továren 770/1b

Praha 10 Hostivař

Tel: 271 745 458

obchod@escadtrade.cz