LineSupply nabízí všestranné napájecí pokrytí pro objekty jakékoli velikosti, ať už jde o rekonstrukci nebo nový projekt. Zařízení napájí připojená zařízení Fibra a prodlužuje délku linky až na 2000 metrů. LineSupply umožňuje instalačnímu technikovi kombinovat až 10 modulů na jedné lince a prodloužit tak délku linky až na 20 kilometrů. Tato flexibilita otevírá řadu možností, jak efektivně pokrýt továrny, farmy, chatové osady nebo jiná velká zařízení.
Práce s napájecím modulem musí být bezpečná, proto je skříň LineSupply Fibra navržena tak, aby izolovala každý prvek vystavený proudu. Má také speciální kolejnice, které umožňují rychlou montáž zařízení do kompatibilního pouzdra bez dalších držáků. Instalatéři si mohou vybrat dvě možnosti umístění zařízení s otočením o 180 stupňů. Pasivní ventilace chrání modul před přehřátím. Díky dvěma dostupným barvám krytu je snadné kombinovat LineSupply s jakýmkoli pouzdrem.
Modul je napájen ze sítě 110–230 V~ a má konektor pro 12 V? záložní baterii s kapacitou od 7 do 18 Ah.

| Rozměry zařízení (š x v x h) | 160 x 85 x 53 mm |
| Prostředí | vnitřní |
| Vstupní napětí | 230 V |
| Výstupní napětí | 24 V |
| Maximální výstupní proud | 0,7 A |
| RS232/485 rozhraní | ano |
| Počet napájecích výstupů | 1 |
| Podpora PoE napájení | ne |
| Další vlastnosti | možnost připojení záložní baterie |
| Výrobce | Ajax systems |
Výrobky nabízené v našem e-shopu splňují požadavky Nařízení EU o obecné bezpečnosti výrobků (GPSR, nařízení (EU) 2023/988) a požadované bezpečnostní informace jsou uvedeny v návodu u výrobku.
viz také plnění zákonných povinnostíESCAD Trade s.r.o.
U Továren 770/1b
Praha 10 Hostivař
Tel: 271 745 458
Hodnocení od našich zákazníků: