UR32-L04EU

Průmyslový vysokorychlostní 4G/3G router
UR32-L04EU
UR32-L04EU
UR32-L04EU
UR32-L04EU
UR32-L04EU
UR32-L04EU
4 823,00 Kč bez DPH 5 835,83 Kč s DPH
+ recyklační poplatek elektro 1,50 Kč bez DPH
Skladem 2 ks
Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:pozítří
KódUR32-L04EUVýrobceMILESIGHTZáruka24 měsíců

Průmyslový vysokorychlostní 4G/3G router

  • podpora 4G & 3G mobilní sítě
  • Dual SIMM
  • 2x RJ45 Ethernet (2x LAN nebo 1x WAN + 1x LAN)
  • 1x RS232, 1x DI, 1x DO
  • MicroSD
  • vzdálená správa
  • malé rozměry 108 x 90 x 26 mm 
  • provozní teploty -40°C až +70°C

Specifikace

CPU ARM Cortex-A7,528 MHz
Paměť 128 MB DDR3 RAM and 128MB Flash
Antenní konektory 1 × 50 Ω SMA konektory (Center PIN: SMA Female)
SIM Sloty 2(Mini SIM-2FF)
Ethernet porty 1 × WAN + 1 × LAN or 2 × LAN (RJ45)
Režimy Full or half duplex (Auto-Sensing)
WIFI -
PoE napájení -
Síťové protokoly PPP, PPPoE, SNMP v1/v2c/v3, TCP, UDP, DHCP, RIPv1/v2, OSPF, DDNS, VRRP, HTTP, HTTPS, DNS, ARP, QOS, SNTP, Telnet, VLAN, SSH, etc.
VPN DMVPN, IPsec, OpenVPN, PPTP, L2TP, GRE
Security Access Control, DMZ, Port Mapping, MAC Binding, SPI Firewalls, DoS&DDoS Protection, Filtering(IP&Domain), IP Passthrough
Management Web, CLI, SMS, On-demand dial up, SNMP v1/v2/v3, DeviceHub
AAA protokoly Radius, Tacacs+, LDAP, Local Authentication
Zabezpečení Multiple Levels of User Authority
Zálohování VRRP, WAN Failover
GPS -
Digitální vstupy, výstupy 1x DI, 1x DO
Sériové rozhraní RS232
MicroSD slot ano
Napájecí konektor 2-pin 5.08 mm Terminal Block
Napájení 9-48 VDC, with Surge-Protection and Reverse Polarity Protection
Krytí IP30
Kryt kovový
Rozměry 108 x 90 x 26 mm
Montáž Desktop, Wall or DIN Rail Mounting
Provozní teploty -40°C to +70°C
Skladové teploty -40°C to +85°C
Přepěťová ochrana ethernetu 1.5 kV RMS
Relativní vlhkost 0% to 95% (nekondenzující) při 25°C

 

Co je to IoT?
Pojem "Internet věcí" (Internet of Things, IoT) se používá pro označení nejrůznějších počítačových i nepočítačových zařízení připojených k internetu.
Do kategorie IoT zařízení patří zejména různé senzory, čidla, měřiče, snímače pohybu, různé kontrolery atd. Tyto senzory umožňují shromažďovat nejrůznější data a na jejich základě automatizovat různé úkony.
IoT zařízení lze využívat v nejrůznějších oblastech jako je zemědělství, logistika, zdravotnictví, energetika, doprava, meteorologie atd. Kromě toho se tato technologie uplatňuje v oboru inteligentních elektroinstalací (např. chytrá města, chytrý průmysl apod.).
Příkladem IoT aplikace může být nasazení senzorů teploty, vlhkosti nebo úrovně osvětlení pro automatizované zavlažování pole nebo golfového hřiště, pro řízení větrání a osvětlení skleníku atd. 

Co je to LoRaWAN?
Pro propojení IoT zařízení s internetem je výhodné využít bezdrátové připojení, které umožňuje snadnou instalaci i v obtížně připojitelných oblastech. Jednou z nejrozšířenějších IoT bezdrátových technologií je LoRaWAN (Long Range Wide Area Network), která je obdobou WiFi pro IoT zařízení. Vzhledem k malému vysílacímu výkonu a občasnému vysílání třeba jen několikrát denně, může být životnost baterií v LoRa IoT zařízeních až 10 let. Díky využití bezlicenčních pásem v rozsahu metrových, resp. decimetrových vln může být dosah až několik desítek kilometrů, přičemž průchodnost signálu do staveb je relativně příznivá. V Evropě se pro LoRaWAN využívá okolí kmitočtu 868 MHz, přičemž datový tok se pohybuje v řádu stovek bitů až několika kilobitů za sekundu.

Propojení LoRaWAN sítě s internetem zprostředkovávají LoRaWAN brány (gateway), které přijímají data od koncových IoT zařízení. Tyto brány mohou být pro připojení k internetu vybaveny různou konektivitou (Ethernet / WiFI / 4G / 5G). LoRaWAN síť je spravována centrálním síťovým serverem (může být součástí brány), který pak předává data z IoT zařízení aplikačnímu resp. cloudovému serveru, který umožnuje vizualizovat naměřená data a na jejich základě provádět požadované automatizované úkony (řízení závlahy atd.).

Pomocí LoRa IoT zařízení lze vytvořit buď vlastní soukromou LoRaWAN síť, nebo lze využít LoRaWAN síť některého z poskytovatelů tohoto připojení (České radiokomunikace, Starnet atd.). Díky výhodné poloze svých vysílačů dosahují tito poskytovatelé velmi dobrého pokrytí téměř celé České republiky. Navíc, díky LoRaWAN roamingu, je toto připojení k dispozici i ve většině evropských zemí.    

IoT zařízení Milesight
Společnost Milesight patří k předním výrobcům produktů pro síťový video dohled (IP kamery, NVR aj.) a komponent pro internet věcí. IoT sortiment tohoto výrobce zahrnuje různá LoRaWAN čidla (senzory pro kontrolu kvality ovzduší, teplotní čidla, senzory vlhkosti, senzory úrovně osvětlení, detektory zaplavení, měřiče výšky vodní hladiny, ultrazvukové měřiče vzdálenosti, detektory vlhkosti půdy, senzory elektrické vodivosti, senzory tlaku v potrubí), dále LoRaWAN brány s různou konektivitou (Ethernet, WiFi, 5G), LoRaWAN kontroléry (vč. modelů se solárním dobíjením) a v neposlední řadě široký výběr průmyslových 5G/4G routerů (vč. verzí s GPS, WIFi, PoE atd.). K vizualizaci naměřených dat a k monitoringu a ovládání vzdálených zařízení poskytuje Milesight cloudovou službu, která je k dispozici jak v "lite" verzi zdarma, tak v placené profi verzi. Pro své IoT produkty používá Milesight označení AIoT, čímž odkazuje na využití těchto zařízení v chytrých aplikacích (AI - Artificial Intelligence). Kompletní IoT sortiment Milesight naleznete na našem e-shopu escadtrade.cz v sekci "IoT čidla a zařízení".   

 

 

 

 

VýrobceMILESIGHT
PopisTechnologie IoTKe staženíTechnické parametry

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies

ESCAD Trade s.r.o.

U Továren 770/1b

Praha 10 Hostivař

Tel: 271 745 458

obchod@escadtrade.cz