FOP-STST-D-5-625

Patch kabel, optický, ST-ST, PC, 62,5/125, duplex, 5m
FOP-STST-D-5-625
182,00 Kč bez DPH 220,22 Kč s DPH
Skladem 3 ks
Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:pozítří
KódFOP-STST-D-5-625PNNETXTE1147VýrobceXTENDLANZáruka806 dnůEAN8592457149057
XtendLan FOP-STST-D-5-625

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: multimode

Specifikace vlákna: 62,5/125 um

Technologie sítě: duplex

Konektory: ST / ST

Broušení konektorů: PC / PC

Délka: 5 m

VýrobceXTENDLAN
PopisTechnické parametry

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies

ESCAD Trade s.r.o.

U Továren 770/1b

Praha 10 Hostivař

Tel: 271 745 458

obchod@escadtrade.cz