FOP-STST-D-2-50-OM3

Patch kabel, optický, ST-ST, PC, 50/125, duplex, 2m, OM3, LS0H
FOP-STST-D-2-50-OM3
153,00 Kč bez DPH 185,13 Kč s DPH
Dostupnost: Na dotaz
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódFOP-STST-D-2-50-OM3PNNETXTE1671VýrobceXTENDLANZáruka806 dnůEAN8592457166214
XtendLan FOP-STST-D-2-50-OM3

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: multimode

Specifikace vlákna: 50/125 um

Provedení kabelu: duplex

Konektory: ST / ST

Broušení konektorů: PC / PC

Délka: 2 m

VýrobceXTENDLAN
PopisTechnické parametry

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies

ESCAD Trade s.r.o.

U Továren 770/1b

Praha 10 Hostivař

Tel: 271 745 458

obchod@escadtrade.cz