FOP-SCSC-D-1,5-9

Patch kabel, optický, SC-SC, PC, 9/125, duplex, 1,5m, G.652d
FOP-SCSC-D-1,5-9
125,00 Kč bez DPH 151,25 Kč s DPH
Skladem > 10 ks
Osobně v prodejně:pozítříPřepravní společností:středa 22.5
KódFOP-SCSC-D-1,5-9PNNETXTE1807VýrobceXTENDLANZáruka806 dnůEAN8592457142645
XtendLan FOP-SCSC-D-1,5-9

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: singlemode (G.652d)

Specifikace vlákna: 9/125 um

Technologie sítě: duplex

Konektory: SC / SC

Broušení konektorů: PC / PC

Délka: 1,5 m

VýrobceXTENDLAN
PopisTechnické parametry

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies

ESCAD Trade s.r.o.

U Továren 770/1b

Praha 10 Hostivař

Tel: 271 745 458

obchod@escadtrade.cz