FOP-SCASCA-D-2-9

Patch kabel, optický, SC-SC, APC, 9/125, duplex, 2m, G.652d, LS0H
FOP-SCASCA-D-2-9
135,00 Kč bez DPH 163,35 Kč s DPH
Skladem > 10 ks
Osobně v prodejně:pozítříPřepravní společností:středa 22.5
KódFOP-SCASCA-D-2-9PNNETXTE1661VýrobceXTENDLANZáruka806 dnůEAN8592457137115
XtendLan FOP-SCASCA-D-2-9

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. Vlákno typu G.652d vhodné i pro WDM aplikace. Izolace 2 mm.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: singlemode (G.652d)

Specifikace vlákna: 9/125 um

Technologie sítě: duplex

Konektory: SC / SC

Broušení konektorů: APC / APC

Délka: 2 m

VýrobceXTENDLAN
PopisTechnické parametry

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies

ESCAD Trade s.r.o.

U Továren 770/1b

Praha 10 Hostivař

Tel: 271 745 458

obchod@escadtrade.cz