FOP-LCST-D-5-50-OM3

Patch kabel, optický, LC-ST, PC, 50/125, duplex, 5m, OM3, LS0H
FOP-LCST-D-5-50-OM3
186,00 Kč bez DPH 225,06 Kč s DPH
Skladem 4 ks
Osobně v prodejně:pozítříPřepravní společností:pondělí 4.3
KódFOP-LCST-D-5-50-OM3PNNETXTE1044VýrobceXTENDLANZáruka806 dnůEAN8592457196006
XtendLan FOP-LCST-D-5-50-OM3

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: multimode

Specifikace vlákna: 50/125 um

Technologie sítě: duplex

Konektory: LC / ST

Broušení konektorů: PC / PC

Délka: 5 m

VýrobceXTENDLAN
PopisTechnické parametry

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies

ESCAD Trade s.r.o.

U Továren 770/1b

Praha 10 Hostivař

Tel: 271 745 458

obchod@escadtrade.cz