FOP-LCSCA-D-3-9

Patch kabel, optický, LC/PC-SC/APC, 9/125, duplex, 3m, LS0H, G.652d, ZWP
FOP-LCSCA-D-3-9
135,00 Kč bez DPH 163,35 Kč s DPH
Skladem > 10 ks
Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:pondělí 27.5
KódFOP-LCSCA-D-3-9PNNETXTE1445VýrobceXTENDLANZáruka806 dnůEAN8592457151500
XtendLan FOP-LCSCA-D-3-9

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: singlemode (G.652d)

Specifikace vlákna: 9/125 µm

Technologie sítě: duplex

Konektory: LC / SC

Broušení konektorů: PC / APC

Délka: 3 m

VýrobceXTENDLAN
PopisTechnické parametry

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies

ESCAD Trade s.r.o.

U Továren 770/1b

Praha 10 Hostivař

Tel: 271 745 458

obchod@escadtrade.cz