FOP-E2LC-D-20-9

Patch kabel, optický, E2000/APC-LC/PC, 9/125 duplex, 20m, G.652d
FOP-E2LC-D-20-9
601,00 Kč bez DPH 727,21 Kč s DPH
Skladem 2 ks
Osobně v prodejně:pozítříPřepravní společností:středa 22.5
KódFOP-E2LC-D-20-9PNNETXTE2223VýrobceXTENDLANZáruka806 dnůEAN8592457227007
XtendLan FOP-E2LC-D-20-9

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: singlemode (G.652d)

Specifikace vlákna: 9/125 um

Technologie sítě: duplex

Konektory: E2000 / LC

Broušení konektorů: APC / PC

Délka: 20 m

VýrobceXTENDLAN
PopisTechnické parametry

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies

ESCAD Trade s.r.o.

U Továren 770/1b

Praha 10 Hostivař

Tel: 271 745 458

obchod@escadtrade.cz