XL-VTD1101TR

Konvertor, na optiku, HD-CVI/AHD/TVI/PAL, až do 1080p, 1x Video, 1x COM, ST, single i multimode, pár
XL-VTD1101TR
2 791,00 Kč bez DPH 3 377,11 Kč s DPH
+ recyklační poplatek elektro 3,00 Kč bez DPH
Skladem 1 ks
Osobně v prodejně:pondělí 6.2Přepravní společností:úterý 7.2
KódXL-VTD1101TRPNNETXTE2792VýrobceXTENDLANZáruka806 dnůEAN8592457148043
XtendLan XL-VTD1101TR

1kanálový univerzální optický konvertor pro všechny analogové HD a SD systémy. 1 x HD-CVI/AHD/TVI/PAL, v jejich rozlišeních 1080p, 720p, CVBS. Přenos po jednom optickém vlákně, single mode i multimode. Zpětný přenos 1 x RS-485 jednosměrně, dosah 20 km na single mode vlákně, 2 km po multimode vlákně. ST optický konektor. WDM 1310/1550 nm. Možnost montáže na zeď. RS-485 s přepěťovou ochranou. Především pro souběžný přenos obrazu a ovládání kamer. Pár vysílač a přijímač.

Slouží pro nekompresovaný přenos video signálů po optických trasách.

Pro přenosy jiných kombinací signálů po optických trasách nás neváhejte kontaktovat - tento typ zařízení v podobné ceně lze modifikovat i pro souběžný přenos Fast Ethernetu, I/O signály (poplachové signály, RS-485, RS-232, TTL...), telefonní linky (FXO, FXS, hot-line), audio (simplexní, duplexní, stereo) a jiné malé analogové signály po optickém vedení v rozsahu kmitočtů 1 kHz - 50 MHz apod.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Vlastnosti:

  • 1 x Video vstup, BNC konektory, 75 Ohm
  • HD-CVI 1080p a 720p kompatibilní
  • AHD 1080 a 720p kompatibilní
  • TVI 1080 a 720p kompatibilní
  • CVBS (PAL, NTSC, SECAM) kompatibilní - rozlišení 960H, 720H a nižší (D1, CIF, QCIF...)
  • COM port, pro RS-485, přenášen v opačném směru, šroubová svorkovnice, max. rychlost 115200Baud
  • ochrana proti zkratu
  • 1 kanál

Video kanály:

Vstupní/výstupní signály: 1 Vp-p, 75 Ohm
Maximalní signál: 1,5 V p-p na vstupu
Přenášené pásmo: 50 MHz
Zkreslení zesílením: do 1%
SNR min.: 70 dB

Optický port:

Vlnové délky: 1310/1550 nm
Digitální komunikační rychlost: 1310 nm 1,25 Gbps
Výkonová marže: 10 dB
Dosahy: 10 dB
a) multimode: 2 km
b) single mode: 20 km
Konektor: ST

Pracovní parametry:

MTBF: 100 000 hodin
Rozsah pracovních teplot: -40 °C až +75 °C
Napájení: 5 V DC, odběr max. 5 W, napájecí adaptér 90~240 V AC/ 5 V DC je součástí
Rozměry: 103 x 83 (105 s instal. částí) x 29 mm

VýrobceXTENDLAN
PopisTechnické parametry

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies

ESCAD Trade s.r.o.

U Továren 770/1b

Praha 10 Hostivař

Tel: 271 745 458

obchod@escadtrade.cz