WaterStop je ventil, který umožňuje vzdálené uzavření přívodu vody nebo topných těles. Zařízení se bezdrátově připojuje k zabezpečovacímu systému Ajax a ovládá se pomocí aplikace. V kombinaci s detektoremzaplavení Ajax LeaksProtect se celý systém řídí sám – záplavový detektorvyhlásí poplach a ventil uzavře přívod vody během 5 sekund.
Klíčové vlastnosti ventilu WaterStop:
Anglický manuál
| Rozměry zařízení (š x v x h) | 104 x 159 x 70 mm |
| Napájení | 4x CR123A |
| Napájecí napětí | 12V DC |
| Barva | bílá |
| Teplota provozní | 0-60 °C |
| Komunikační frekvence zařízení | 868 MHz |
| Dosah ve volném prostoru | 1100 m |
| Uzavírací ventil | 1 " |
| Rozsah teplot kapalin | 5-120 °C |
| Kompatibilita | Hub Plus, Hub 2, Hub 2 Plus, ReX |
| LED indikátor | Ano |
| Podpora scénářů | Ano |
| Sabotážní kontakt | Ano |
| Výrobce | Ajax systems |
Výrobky nabízené v našem e-shopu splňují požadavky Nařízení EU o obecné bezpečnosti výrobků (GPSR, nařízení (EU) 2023/988) a požadované bezpečnostní informace jsou uvedeny v návodu u výrobku.
viz také plnění zákonných povinnostíESCAD Trade s.r.o.
U Továren 770/1b
Praha 10 Hostivař
Tel: 271 745 458
Hodnocení od našich zákazníků: