LeaksProtect je bezdrátový detektor zaplavení a úniku vody. Jakmile se alespoň jeden ze čtyř párů kontaktů detektoru dostane do styku s vodou, dojde k notifikaci uživatele. Pokud voda vyschne nebo odteče mimo dosah detektoru, poplach se automaticky zruší.
V kombinaci s automatickým uzavíracím vodním ventilem Ajax WaterStop se celý systém řídí sám – záplavový detektor vyhlásí poplach a ventil uzavře přívod vody během 5 sekund.

Klíčové vlastnosti detektoru LeaksProtect:
Český manuál
| Rozměry zařízení (š x v x h) | 60 x 60 x 14 mm |
| Napájení | 2x baterie AAA 3V DC |
| Montáž | vnitřní prostředí |
| Barva | bílá |
| Teplota provozní | 0 - 50 °C |
| Komunikační frekvence zařízení | 868 MHz |
| Dosah ve volném prostoru | 1300 m |
| Kompatibilita | Hub, Hub Plus, Hub 2, Hub 2 Plus, ReX |
| Stupeň zabezpečení | 2 |
| Třída prostředí | 2 |
| Stupeň krytí | IP65 |
| Výrobce | Ajax systems |
Výrobky nabízené v našem e-shopu splňují požadavky Nařízení EU o obecné bezpečnosti výrobků (GPSR, nařízení (EU) 2023/988) a požadované bezpečnostní informace jsou uvedeny v návodu u výrobku.
viz také plnění zákonných povinnostíESCAD Trade s.r.o.
U Továren 770/1b
Praha 10 Hostivař
Tel: 271 745 458
Hodnocení od našich zákazníků: