GlassProtect je miniaturní bezdrátový detektor rozbití skla s detekční vzdáleností až 9 metrů od okna. Dvoufaktorové ověření situace výrazně snižuje výskyt falešných poplachů – první ověření je rána proti sklu, druhépak samotné tříštění skla. Detektor je připojen k zabezpečovacímu systému Ajaxpomocí šifrovaného protokolu Jeweller s účinným komunikačním dosahem až 1000metrů od ústředny.

Klíčové vlastnosti detektoru GlassProtect:
Český manuál
| Rozměry zařízení (š x v x h) | 20 x 90 x 10 mm |
| Detekční vzdálenost | 9 m |
| Detekční úhel | 180 ° |
| Stupeň zabezpečení | 2 |
| Teplota provozní | -10 - +40 °C |
| Napájení | CR123A 3 V DC |
| Montáž | vnitřní prostředí |
| Upevnění | držák SmartBracket |
| Barva | bílá |
| Komunikační frekvence zařízení | 868 MHz |
| Dosah ve volném prostoru | 1000 m |
| Citlivost detekce | nastavitelná (3 úrovně) |
| Kompatibilita | Hub, Hub Plus, Hub 2, Hub 2 Plus, ReX |
| Připojení externího detektoru | Ne |
| Sabotážní kontakt | Ano |
| Výrobce | Ajax systems |
Výrobky nabízené v našem e-shopu splňují požadavky Nařízení EU o obecné bezpečnosti výrobků (GPSR, nařízení (EU) 2023/988) a požadované bezpečnostní informace jsou uvedeny v návodu u výrobku.
viz také plnění zákonných povinnostíESCAD Trade s.r.o.
U Továren 770/1b
Praha 10 Hostivař
Tel: 271 745 458
Hodnocení od našich zákazníků: