Venkovní IP kamera 8MP@30fps, ultra vysoká citlivost Starlight Premium, Smart IR 65m, AF motor ZOOM 3.6-10mm, POE, AI video analytika, splňuje NDAA
Technická specifikace
| Parametr | Hodnota |
| Rozlišení | 8MP, ultra Low-Light CMOS 1/1.8" |
| Objektiv | autofocus motor zoom 3.6-10mm / F1.4, horizontální úhel 116°-48° |
| WDR | Super WDR až 120dB |
| Snímková rychlost |
30fps (3840x2160, 3072x2048, 2592x1944, 2592x1520, 2048x1536, 1920x1080, 1280x960, 1280x720, 704x576) |
| Minimální osvětlení |
barva: 0.006 Lux při F1.2 čb: 0Lux s IR ON IR Smart LED s dosvitem 65 metrů |
| Video komprese | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Protokoly |
IPv4/IPv6, ARP, TCP, UDP, RTCP, RTP, RTSP, RTMP, HTTP, HTTPS, DNS, DDNS, DHCP, FTP, NTP, SMTP, UPnP, Bonjour, SIP, SNMP, PPPoE, VLAN, 802.1x, QoS, IGMP, ICMP, SSL |
| Rozměry | 301 x 108 x 98 mm |
| Hmotnost | 1630 g |
AI video analytika Milesight
Video analytika Milesight nové generace (AI) se vyznačuje vysokou přesností, které se dosahuje využitím předem vyškoleného modelu strojového učení ("Deep Learning"). Kamery Milesight tak mohou inteligentně filtrovat objekty v obraze a zaměřit se na detekci osob a vozidel a využívat různá pravidla pro detekci událostí (detekce obličeje, podezřelý pohyb v zóně atd.).

Detekce obličeje

| Výrobce | MILESIGHT |
| Alarm IN/OUT | 1/1 |
| Audio IN/OUT | 1/1 |
| Barva | Bílá |
| Citlivost | Vysoká Starlight Premium |
| Objektiv (mm) | 3,6-10mm |
| PoE | Ano |
| Použití (prostředí) | Venkovní |
| Provedení | Bullet |
| Přísvit | 65m |
| Rozlišení (Mpx) | 8Mpx |
| Typ objektivu | Motor. ZOOM |
| Wi-Fi | Ne |
| FPS v max. rozlišení | 30 |
| NDAA | Ano |
Výrobky nabízené v našem e-shopu splňují požadavky Nařízení EU o obecné bezpečnosti výrobků (GPSR, nařízení (EU) 2023/988) a požadované bezpečnostní informace jsou uvedeny v návodu u výrobku.
viz také plnění zákonných povinnostíESCAD Trade s.r.o.
U Továren 770/1b
Praha 10 Hostivař
Tel: 271 745 458
Hodnocení od našich zákazníků: