CombiProtect je bezdrátový detektor pohybu s PIR senzorem na vzdálenost 12 metrů. Zařízení navíc disponuje senzorem rozbití skla s dosahem až 9 metrů od okna. Dvoufaktorová detekce snižuje možnost výskytu falešných událostí – poplach vyvolá pouze určitý sled zvuků, tedy tupý úder s následným tříštěním skla.
V aplikaci Ajax snadno nastavíte časové zpoždění při vstupu/odchodu, úroveňcitlivosti, nebo ověříte stav baterie a signálu.

Klíčové vlastnosti detektoru CombiProtect:
Český manuál
| Rozměry zařízení (š x v x h) | 65 x 110 x 50 mm |
| Napájení | CR123A 3 V DC |
| Montáž | vnitřní prostředí |
| Instalační výška | 2,4 m |
| Upevnění | držák SmartBracket |
| Barva | černá |
| Teplota provozní | -10 - +40 °C |
| Komunikační frekvence zařízení | 868 MHz |
| Dosah ve volném prostoru | 1200 m |
| Detekční element | PIR senzor, elektretový mikrofon |
| Detekční úhel | 88.5 horizontálně / 80 vertikálně ° |
| Citlivost detekce | nastavitelná (3 úrovně) |
| Typ čočky | vějíř |
| Dosah | 12 m |
| Sabotážní kontakt | Ano |
| Antimasking | Ne |
| Ignorování pohybu zvířat | do hmotnosti 20 kg a výšky 50 cm |
| Teplotní senzor | Ano |
| Kompatibilita | Hub, Hub Plus, Hub 2, Hub 2 Plus, ReX |
| Stupeň zabezpečení | 2 |
| Třída prostředí | 2 |
| Barva | Černá |
| Datová komunikace | Bezdrát |
| Dosah | <12m |
| Technologie | PIR+GB |
| Úhel detekce | <90° |
| Výrobce | Ajax systems |
Výrobky nabízené v našem e-shopu splňují požadavky Nařízení EU o obecné bezpečnosti výrobků (GPSR, nařízení (EU) 2023/988) a požadované bezpečnostní informace jsou uvedeny v návodu u výrobku.
viz také plnění zákonných povinnostíESCAD Trade s.r.o.
U Továren 770/1b
Praha 10 Hostivař
Tel: 271 745 458
Hodnocení od našich zákazníků: