SUB1

Účastnická stanice interkomu
SUB1
SUB1
SUB1
950,00 Kč bez DPH 1 149,50 Kč s DPH
+ recyklační poplatek elektro 2,20 Kč bez DPH
Ext. sklad
Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:pozítří
KódSUB1VýrobcePARADOXZáruka24 měsíců

Popis

Účastnická stanice DGP-SUB1 s hlasový modulem DGP-LSN4 je určena k víceúčelové komunikaci modulu připojeného k ústředně EVO96,EVO48/192 a EVOHD.

Pomocí hlasového modulu a obousměrné komunikace, může dohledové místo porovnat správnost poplachu, může komunikovat přímo s určitým podsystémem, může kontaktovat zodpovědnou osobu s předáním informace a zajistí plynulou komunikaci s uživateli. Což zabrání falešným poplachům, zajistí řádnou reakci od zodpovědné osoby a umožní lepší celkovou ochranu. Komunikace vypadá tak, že po dovolání se na hlasový modul DGP-LSN4 zadáte uživatelský kód a podle práv jaké má uživatel můžete ovládat jednotlivé podsystémy, můžete se spojit s jednou (i více) účastnickou stanicíDGP-SUB1 a oboustranně s ní komunikovat.

K modulu DGP-LSN4 mohou být připojeny až 4 účastnické stanice DGP-SUB1. Tři tlačítka na účastnické stanici umožňují uživateli přístup k funkcím jako vyvolání(někoho podnikovým rozhlasem), hudba na pozadí, upozornění na panik poplach, upozornění na příchodový a odchodový čas nebo i jiné systémové upozornění. Navíc na účastnické stanici si sami namluvíte hlasový popis jednotlivých podsystémů.

 

Vlastnosti

  • připojitelné k hlasovému modulu interkomu DGP-LSN4
  • tři tlačítka umožňující uživateli ovládat funkce vyvolání, hudby na pozadí a volby panických poplachů
  • účastnická stanice komunikuje s dohledovým místem a / nebo s jinou účastnickou stanicí
  • prioritní vysílání poplachových zpráv
  • regulace hlasitosti
VýrobcePARADOX
PopisTechnické parametry

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

ESCAD Trade s.r.o.

U Továren 770/1b

Praha 10 Hostivař

Tel: 271 745 458

obchod@escadtrade.cz