AW-GEV-264B-370

Switch VIVOTEK 24×10/100/1000 s PoE (802.3af/at), 2xSFP, VivoCam Management, možnost montáže do 19” datového rozvaděče
AW-GEV-264B-370
17 280,00 Kč bez DPH 20 908,80 Kč s DPH
+ recyklační poplatek elektro 1,50 Kč bez DPH
Na dotaz
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódAW-GEV-264B-370PN5861VýrobceVIVOTEKZáruka24 měsíců
Série Web Smart switchů VIVOTEK AW-GEV VivoCam představuje inteligentní přepínač PoE s managementem, který kombinuje výkonné webové řízené funkce s grafickými funkcemi a poskytuje lepší funkčnost a použitelnost. Série AW-GEV Web Smart umožňuje uživatelům vyhledávat všechna síťová zařízení a automaticky nasazovat síťový systém. Řada AW-GEV Web Smart také poskytuje vysoce výkonnou HW a environmentální flexibilitu pro malé a střední podniky a podniky. Kromě toho mají vestavěné funkce grafické zobrazení, jako je zobrazení topologie sítě / zobrazení plánu podlaží / zobrazení mapy pro řízení, ovládání a pochopení struktury sítě a stavu zařízení a integrace aplikace Google Map pro zobrazení stavu systému pro venkovní aplikace. Funkce stavu a sledování provozu zařízení také pomáhají uživatelům objasnit a řešit problémy s připojením nebo zařízeními. Řada AW-GEV Web Smart je ideální pro jednoduchost správy, lepší uživatelské zkušenosti a snížení celkových nákladů na vlastnictví. Klíčové vlastnosti 24x PoE 10/100/1000 mbit/s (802.3af/at) + 2x SFP port 10/100/1000 mbit/s Výkon 15,4 W / 30 W kompatibilní se standardem 802.3af / 802.3at Switch s managementem Ochrana obvodu zabraňuje rušení výkonu mezi porty Detekuje PoE PD (napájecí zařízení) automaticky Hlavní VivoCam switch se bude automaticky synchronizovat se všemi podřízenými VivoCam switchi Automatické zjišťování a klasifikace síťových zařízení Dávková konfigurace kamer - import a export parametrů Dávková konfigurace přihlašovacích údajů Zobrazení topologie sítě Konfigurace VLAN s jednoduchým označením v zobrazení topologie Inteligentní správa zařízení v zobrazení topologie PoE ovládání v zobrazení topologie Zobrazení živých streamů z kamer

IP kamery VIVOTEK jsou kompatibilní se síťovými NVR videorekordéry Vivotek, Milesight, HikvisionSynology

IP kamery Vivotek
Taiwanská společnost Vivotek je předním výrobcem v oblasti IP sledování. Firma je celosvětově známá širokou škálou inovativních a cenově dostupných síťových video produktů a je členem platformy ONVIF. Společnost se zaměřuje na vývoj vlastních SoC čipů ("system-on-chip"), které podporují řadu pokročilých sledovacích funkcí. Z mnoha zajímavých funkcí lze uvést např. tyto: podpora sledování obrazu a zvuku na mobilním telefonu nebo PDA, současné generování video streamů v různých kompresích (tzv. dual nebo triple kodek), obousměrný přenos audia, funkce "Tampering Alarm" (detekce pokusu o poškození kamery), megapixelové rozlišení, podpora napájení z počítačové sítě (PoE), bezdrátové modely s vestavěným WiFi modulem, možnost záznamu na paměťovou kartu atd.
Se síťovými kamerami Vivotek je zdarma dodáván záznamový software, který umožňuje vzdálenou správu, zobrazení, nahrávání a přehrávání až 16 (resp. 32) IP kamer a/nebo videoserverů Vivotek řady 6000, 7000 a 8000. Tento software je vhodný pro menší kamerové systémy (zabezpečení kanceláří, domácí aplikace apod.); pro větší nebo náročnější aplikace je možné použít kompatibilní nadstavbový software jiných specializovaných výrobců (Milestone, NUUO, Seenergy). Kromě toho Vivotek poskytuje zdarma ke svým produktům vývojové SDK kity, umožňující programátorům a systémovým integrátorům snadnou implementaci síťových produktů Vivotek do specifických řešení dle požadavků zákazníka.
Portfolio IP kamer Vivotek je velmi široké. Kompletní sortiment IP kamer Vivotek naleznete na www.escadtrade.cz

 

Copyright © 2009, ESCAD® Trade s.r.o.

(kopírování autorských textů bez souhlasu není dovoleno) 

 

VýrobceVIVOTEK
PopisTechnologieTechnické parametry

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies

ESCAD Trade s.r.o.

U Továren 770/1b

Praha 10 Hostivař

Tel: 271 745 458

obchod@escadtrade.cz