CAMIBOX-M5

Řídící jednotka pro příjem z 5 bezdrátových směrů
CAMIBOX-M5
CAMIBOX-M5
CAMIBOX-M5
+ recyklační poplatek elektro 1,50 Kč bez DPH
Cena na dotaz
Dostupnost: Na dotaz
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódCAMIBOX-M5VýrobceCAMIBOXZáruka24 měsíců

Vlastnosti

 • řídící jednotka pro příjem z 5 bezdrátových směrů
 • přenos dle standardu 802.11n
 • frekvenční pásmo 5.1-5.8GHz
 • 5x externí anténa (A019) součástí dodávky
 • LAN porty pro přímé připojení 2 kamer
 • stupeň krytí IP67
 • napájení PoE (injektor v ceně)
 • úchyt na stožár (o43-80mm) součástí dodávky
 • vyrobeno v ČR, CE certifikováno

 

CAMIBOX® je profesionální stavebnicový systém pro bezdrátový přenos obrazu a dalších dat z IP CCTV kamer v bezlicenčním pásmu 5GHz. Pojítka Camibox jsou určena pro provoz ve venkovním prostředí.
Systém dokáže přenést data z mnoha IP kamer do jediného záznamového zařízení v malých ale i rozlehlých a prostorově členitých firemních areálech. Pro jeho variabilnost a snadnou rozšířitelnost je s oblibou používán i pro městské kamerové systémy.
Instalace nevyžaduje znalosti z oblasti přenosů dat v LAN sítích. Celý systém je dodáván na základě stručného zadání zcela nakonfigurovaný a podle přiloženého plánu stačí jeho části pouze upevnit na místo a připojit IP kamery. Zaměření jednotlivých bezdrátových spojů usnadňuje akustická signalizace kvality signálu.

Modulární systém CAMIBOX obsahuje tři základní stavební prvky:

 • Řídící jednotka "M" umístěná na budovu se záznamovým zařízením
 • Klientské jednotky "C", do kterých se připojují kamery
 • Retranslační jednotky "S" pro spoje bez přímé viditelnosti

 

Řídící jednotka „M“ (Master) je v systému CAMIBOX vždy a to pouze jedna. Je umisťována do vrcholu stromové struktury sítě, tedy do bodu, kde je instalováno záznamové nebo sledovací zařízení. Do této jednotky se sbíhají všechny bezdrátové směry a data.
Na jednotku „M“ je možné nasměrovat jednotky typu „C“, tak i jednotky typu „S“, případně kombinace jednotek „S“ a „C“ z různých směrů.
Kromě hlavní funkce této jednotky, tedy řízení celé struktury sítě CAMIBOX a bezdrátovou komunikaci se všemi přímo sousedícími jednotkami, umožňuje také přímé zapojení IP zařízení (například kamer, video konvertorů nebo záznamového zařízení) pomocí vstupů Ethernet (LAN).
Počet bezdrátových směrů a počet LAN rozhraní je odlišný u každé verze jednotky „M“. Číslice v označení typu jednotky „M“ informuje, z kolika bezdrátových směrů dokáže přijímat. Nižší verze jednotek (provedení „Compact“) obsahují integrovanou základní anténu, vyšší verze (provedení „Metal“) žádnou integrovanou anténu neobsahují. Tyto rozdíly jsou uvedeny v jednotlivých produktových listech. 

 

VýrobceCAMIBOX
PopisKe staženíTechnické parametry

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies

ESCAD Trade s.r.o.

U Továren 770/1b

Praha 10 Hostivař

Tel: 271 745 458

obchod@escadtrade.cz