TPC-BF5421-SET

Profesionální sada pro měření tělesné teploty
TPC-BF5421-SET
639 298,00 Kč bez DPH 773 550,58 Kč s DPH
+ recyklační poplatek elektro 12,00 Kč bez DPH
Na dotaz
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódTPC-BF5421-SETPNNETDAH2647VýrobceDAHUA TECHNOLOGYZáruka1178 dnů
Dahua TPC-BF5421-SET

Sada termální kamery, blackbody a analytického videoserveru pro bezkontaktní přehledné, přesné a efektivní měření tělesné teploty. Vestavěný AI algoritmus dokáže měřit teplotu až u 15 osob najednou a to do vzdálenosti 3 až 5 metrů od kamery, což umožňuje rychlou kontrolu osob. Kamera je schopna vysoce přesného měření tělesné teploty ± 0,3 °C s blackbody zařízením v záběru. Toto tzv. černé těleso si udržuje konstantní povrchovou teplotou a slouží ke kalibraci kamery.

Pokud by byl termální set umístěn v okolním prostředí, kde se mění teplota v průběhu dne, tak může měřit nepřesně. Proto nabízíme LAN kontrolér a k němu připojený teploměr. Pomocí skriptu bude LAN kontrolér neustále dodávat informace o okolní teplotě do termální kamery, která pak bude správně měřit i když teplota prostředí bude kolísat.
Pro instalaci zdarma půjčujeme blackbody "na čelo", jedná se o miniaturní stabilní zdroj tepla 37 °C, díky kterému můžete jednoduše ověřit funkčnost měření.

  • Díky inteligentní videoanalytice měří kamera teplotu pouze v obličejové části a nedochází ke zkreslení jinými předměty o vyšší teplotě něž lidské tělo.
  • Možnost detailní analýzy a reportování záznamů.
  • Díky rozpoznání obličeje můžete jednotlivé odsoby vyhledávat a trasovat v záznamech. Videoserver umí rozpozná obličeje i ze záznamu "obyčejných" kamer.
  • Vysoká tepelná citlivost (<40 mK) umožňuje kamerám zachytit více podrobností o snímku a informací o teplotním rozdílu.
  • Detekční vzdálenost kamery je 3-5 m, čas detekce teploty 1 vteřina a detekce až 15 lidí najednou.
  • Přímé zobrazení na HDMI výstupu nebo signalizace pomocí alarmových portů.
  • Detekuje obličej i při zakrytí rouškou, maskou nebo helmou.
  • Rozpoznání absence roušky.
  • Rozpoznání obličeje a možnost spárování s databází zaměstnanců apod.

Pozn.: Řešení bez blackbody dosahují reálné přesnosti ± 2 °C a nejsou tedy použitelné pro měření teploty člověka.

VýrobceDAHUA TECHNOLOGY
PopisTechnické parametry

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Povolit cookies

ESCAD Trade s.r.o.

U Továren 770/1b

Praha 10 Hostivař

Tel: 271 745 458

obchod@escadtrade.cz