FOP-LCST-D-2-50-OM3

Patch kabel, optický, LC-ST, PC, 50/125, duplex, 2m, OM3, LS0H
FOP-LCST-D-2-50-OM3
163,00 Kč bez DPH 197,23 Kč s DPH
Skladem > 20 ks
Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:pozítří
KódFOP-LCST-D-2-50-OM3PNNETXTE3402VýrobceXTENDLANZáruka806 dnůEAN8592457137177
XtendLan FOP-LCST-D-2-50-OM3

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: multimode

Specifikace vlákna: 50/125 um

Technologie sítě: duplex

Konektory: LC / ST

Broušení konektorů: PC / PC

Délka: 2 m

VýrobceXTENDLAN
PopisTechnické parametry

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies

ESCAD Trade s.r.o.

U Továren 770/1b

Praha 10 Hostivař

Tel: 271 745 458

obchod@escadtrade.cz