FOP-LCSC-S-1-9

Patch kabel, optický, LC-SC, PC, 9/125, simplex, 1m, G.652d
FOP-LCSC-S-1-9
66,00 Kč bez DPH 79,86 Kč s DPH
Skladem > 100 ks
Osobně v prodejně:pozítříPřepravní společností:středa 17.7
KódFOP-LCSC-S-1-9PNNETXTE2134VýrobceXTENDLANZáruka806 dnůEAN8592457142515
XtendLan FOP-LCSC-S-1-9

Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: singlemode (G.652d)

Specifikace vlákna: 9/125 um

Technologie sítě: simplex

Konektory: LC / SC

Broušení konektorů: PC / PC

Délka: 1 m

VýrobceXTENDLAN
PopisTechnické parametry

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies

ESCAD Trade s.r.o.

U Továren 770/1b

Praha 10 Hostivař

Tel: 271 745 458

obchod@escadtrade.cz