FOSTAP-595-LC

Optický rozbočovač, 5:95, 5%, LC, singlemode, optický "odposlech"
FOSTAP-595-LC
670,00 Kč bez DPH 810,70 Kč s DPH
Skladem 3 ks
Osobně v prodejně:pozítříPřepravní společností:pondělí 9.10
KódFOSTAP-595-LCPNNETXTE2805VýrobceXTENDLANZáruka806 dnů
XtendLan FOSTAP-595-LC

Fiber tap je součástka dovolující odbočení malé části optického výkonu za účelem monitoringu spojení trasy. Využívá se k dočasnému nebo trvalému sledování komunikace na trase. A to ať už pro účely sledování optického výkonu na trase nebo přímo odposlechu komunikace. Optický rozbočovač, kabely 2 mm, LC konektory, pro práci v terénu. Rozbočovací poměr 5%:95%. Vlnové délky 1260-1620 nm. Singlemode.
Poznamenáváme, že při použití pro sledování optického výkonu na Ethernetových trasách bude měřit optický wattmetr střední hodnotu v čase.

Pro úspěšné použití musí mít trasa pře použitím odbočky výkonový přebytek alespoň 1,5 dB.
Při použití pro telekomunikační odposlech, například pro řešení síťových problémů, je třeba mít přijímací modul s patřičným softwarem.
Tento typ odposlechu lze efektivně použít jen pro jednosměrné optické přenosy. Tj. pro duplexní trasy je třeba mít instalován Tap na obě vlákna v opačné orientaci.

Tento modul je zcela identický s provedením PLC optického rozbočovače používaného pro GEPON odbočkování, avšak je s kabelem 2 mm zakončený konektorem čili jde již o součástku se kterou může technik mobilně pracovat. Nicméně ji lze úplně stejně aplikovat v GEPON rozvodech v případě že je toto výhodné z hlediska konstrukčního uspořádání skříně místě připojení koncových zařízení apod.

Součástku lze snadno instalovat do 19" rozvaděče (tzv. optické vany).

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Vlnové délky: 1260-1620 nm
Útlum vložením a rozbočením: max.: 15,2 / 0,4 dB
Polarizačně závislý útlum: 0,3 dB
Odraz: méně než 50 dB
Režim: singlemode

VýrobceXTENDLAN
PopisTechnické parametry

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies

ESCAD Trade s.r.o.

U Továren 770/1b

Praha 10 Hostivař

Tel: 271 745 458

obchod@escadtrade.cz