FO-DP1000-4-0,5-BAL

Optický kabel, 9/125, 4c, DROP, 3,6mm LS0H, G.657A, 1000N, balení 500m, černý
FO-DP1000-4-0,5-BAL
4 250,00 Kč bez DPH 5 142,50 Kč s DPH
Skladem > 20 ks
Osobně v prodejně:pozítříPřepravní společností:středa 17.7
KódFO-DP1000-4-0,5-BALPNNETXTE4064VýrobceXTENDLANZáruka806 dnůEAN8592457139614
XtendLan FO-DP1000-4-0,5-BAL

Ultraohebný optický kabel pro koncové rozvody, standard G.657.A, kulatý, průměr 3,6 mm, singlemode 9/125 µm, 4 vlákna, LS0H opláštění, vlákna v primární ochraně 250 µm, vedena středem a obalena kevlarem.
Kabel možno instalovat s velmi malým poloměrem ohybu, nízká hmotnost (11 g/m) při solidní pevnosti v tahu 1000 N, cívka 500 m (7,5 kg) s konektory, barva černá.
Cena za celé balení, +10 % při odběru metráže pouze po dohodě s obchodníkem.

Optický kabel pro koncová vedení s optickým vláknem G.657, kterému nevadí velmi malý poloměr ohybu.
Kabel je určen pro zakončení vedení, nechráněnou venkovní instalaci a převěsy až na 50 m.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE:

Počet optických vláken: 4
Typ vlákna: 9/125 µm, dle ITU-G.657.A, splňuje požadavky G.652.d
Primární ochrana: 250 µm
Tahová ochrana: kevlar
Třída reakce na oheň: Eca
Vnější plášť: UV stabilní LS0H

Standardně v černé barvě. Při objednání možno vybrat jinou barvu.

Optické vlastnosti
MFD: na 1310 nm 8,8 µm
Vlnová délka s nulovou disperzí: 1300-1324 nm
Útlumy: na 1310 nm do 0,4 dB/km, na 1550 nm do 0,3 dB/km
Mezní vlnová délka: do 1260 nm
PMD: do 0,104 ps/km^1/2
Typický útlum při svaření na vlákno G.652: méně než 0,05 dB
Útlum ohybem vlákna:
na 1550 nm (1 otáčka, 7,5 mm poloměr) 0,13 dB
na 1625 nm (1 otáčka, 7,5 mm poloměr) 0,34 dB
na 1550 nm (1 otáčka, 10 mm poloměr) 0,02 dB
na 1625 nm (1 otáčka, 10 mm poloměr) 0,06 dB
na 1550 nm (10 otáček, 15 mm poloměr) 0,01 dB
na 1625 nm (10 otáček, 15 mm poloměr) 0,02 dB

Mechanické vlastnosti
Průměr kabelu: 3,6 mm +/- 0,1 mm, tloušťka pláště 0,65 mm
Minimální poloměr: 12 mm pro kabel, vlastní vlákno možno ohnout s poloměrem 15 mm pro splnění norem pro G.657.d, 7,5 mm pro splnění normy G.652.b
Hmotnost: 11 kg/km
Garantovaná tahová zátěž krátkodobá: 1000 N
Odolnost proti tlaku krátkodobá: 500 N/100 mm2
Pracovní teplota: -40 až +85 °C

Balení
Cívka: 500 m s konektory
Hmotnost s kabelem: 7,5 kg

Konstrukce
Vlákna vedena středem kabelu, jsou chráněna 0,25 mm primární ochranou. Opletení z kevlaru a vnější LS0H plášť.


VýrobceXTENDLAN
PopisTechnické parametry

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies

ESCAD Trade s.r.o.

U Továren 770/1b

Praha 10 Hostivař

Tel: 271 745 458

obchod@escadtrade.cz