FOSMSBR-11-SCSC

FOSMSBR-11-SCSC
798,00 Kč bez DPH 965,58 Kč s DPH
Skladem 3 ks
Osobně v prodejně:pozítříPřepravní společností:pondělí 9.10
KódFOSMSBR-11-SCSCPNNETXTE2803VýrobceXTENDLANZáruka806 dnůEAN8592457156925

Pasivní propojení multimódových tras do single módových. Komponenta dovoluje vzájemné obousměrné propojení singlemodových a multimódových tras s velmi nízkou ztrátou. Za normálních okolností není možné přímo napojit multimódové vlákno do singlemódového, jelikož díky rozdílným velikostem jádra vzniká nejistá hodnota útlumu (záleží na řadě faktorů a vliv má pouhé geometické uložení), obvykle se pohybuje kolem 3dB ale může při nepříznivých podmínkách dalece překročit 10 dB.
Součástka FOSMBR dovoluje spolehlivé propojení z multimódového do singlemódového vlákna díky vestavěným optickým kolimátorům. Pro přenos vlnové délky 1310 nm, jiné jsou nepřenositelné.
Poznamenáváme, že jde skutečně o řešení kdy není možné použít "čisté" řešení pomocí jednoho typu vlákna. Přechodem mezi typy vlákna může vznikat řada nelineárních jevů, které budou limitovat dosah přenosových technologí. Proto doporučujeme pracovat s dosahovou rezervou.
Řešení je zvláště vhodné pro analogové systémy a to i pro velké vzdálenosti.
V digitálních systémech řeší situace kdy je např. přijímač určen pro příjem signálu z multimódu, ale existující trasa je pouze singlemodová.

VýrobceXTENDLAN
PopisTechnické parametry

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies

ESCAD Trade s.r.o.

U Továren 770/1b

Praha 10 Hostivař

Tel: 271 745 458

obchod@escadtrade.cz