EHDMIF11BIR-TR

Extender, HDMI, přenos po optice, jedno vlákno, do 20km, SC konektor, 1080p, s IR přenosem ovládání, pár
EHDMIF11BIR-TR
6 698,00 Kč bez DPH 8 104,58 Kč s DPH
+ recyklační poplatek elektro 3,00 Kč bez DPH
Dostupnost: Na dotaz
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódEHDMIF11BIR-TRPNNETXTE2978VýrobceXTENDLANZáruka806 dnů
XtendLan EHDMIF11BIR-TR

Přenos HDMI po optickém vlákně. Jedno vlákno, single mode, dosah na vlákně 20 km. Užití jako HDMI extender nebo rozbočovač signálu. Pár zařízení. HDMI je přenášeno komprimovaně (HDbitT). Napájení DC 5 V. Zpětně od přijímačů/zobrazovačů přenáší k vysílači IR signály od dálkových ovladačů.

Pár jednotek vysílač a přijímač které dovolují přenos HDMI videa po optickém vlákně. Řešení přenosu HDMI na delší vzdálenosti. Nelze překonvertovat optický signál na metalický.
Uživatel nic nemusí konfigurovat, stačí jen zapojovat zařízení.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Vlastnosti:

  • HDMI kompatibilní s HDMI 1.3b
  • SC konektor, 1310/1550 nm, zdvihová marže nejméně 14 dB, dosah přes 20 km na singlemodovém vlákně 9/125um
  • HDMI signál je kompresován, nejde o bezeztrátový přenos, latence cca. 1s
  • indikátor LED aktivity/napájení
  • přenos ovládacích signálů IR 20-60 kHz, typicky pro dálková ovládání TV přijímačů

Provedení: kovová skříň, možnost připevnění na zeď
Rozměry: 138 x 82 x 24 mm
Hmotnost: 180 g

Vysílací strana:

Vstup: HDMI
Optické rozhraní: 100Base-FX, TX/RX 1310 nm/1550 nm, SC konektor
Napájení: 5 V DC, zdroj součástí
Signalizace dálkového ovladače: IR LED dioda pro výstup, zapojení na stereo jack 3,5 mm, délka kabelu 1 m

Přijímací strana:

Výstup: HDMI
Optické rozhraní: 100Base-FX, TX/RX 1550 nm/1310 nm, SC konektor
Napájení: 5 V DC, zdroj součástí
Signalizace dálkového ovladače: IR snímač pro vstup, zapojení na stereo jack 3,5 mm, délka kabelu 1 m

VýrobceXTENDLAN
PopisTechnické parametry

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies

ESCAD Trade s.r.o.

U Továren 770/1b

Praha 10 Hostivař

Tel: 271 745 458

obchod@escadtrade.cz