
| Rozměry zařízení (š x v x h) | 200 x 200 x 51 mm |
| Napájení | 4x baterie CR123A 3 V DC |
| Montáž | venkovní / vnitřní prostředí |
| Upevnění | držák SmartBracket |
| Barva | bílá |
| Teplota provozní | -25 - +60 °C |
| Komunikační frekvence zařízení | 868 MHz |
| Dosah ve volném prostoru | 1500 m |
| Signalizace poplachu | akustická / optická |
| Signalizace stavu | Ano |
| Intenzita signalizace | 113 dB |
| Teplotní senzor | Ano |
| Sabotážní kontakt | Ano |
| Kompatibilita | Hub, Hub Plus, Hub 2, Hub 2 Plus, ReX |
| Stupeň zabezpečení | 2 |
| Třída prostředí | 4 |
| Stupeň krytí | IP54 |
| Výrobce | Ajax systems |
Výrobky nabízené v našem e-shopu splňují požadavky Nařízení EU o obecné bezpečnosti výrobků (GPSR, nařízení (EU) 2023/988) a požadované bezpečnostní informace jsou uvedeny v návodu u výrobku.
viz také plnění zákonných povinnostíESCAD Trade s.r.o.
U Továren 770/1b
Praha 10 Hostivař
Tel: 271 745 458
Hodnocení od našich zákazníků: